Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
jak pomócApelMoja HistoriaGaleria

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc dla naszej córki Mai, chorej na mózgowe porażenie dziecięce.


Maja ma 7 lat, jest dzieckiem przedwcześnie urodzonym (31 tydzień ciąży) z objawami niedotlenienia. Od początku była pod stałą opieką neurologa, okulisty, audiologa. W 10 miesiącu życia neurolog zdiagnozował u niej czterokończynowe wzmożone napięcie mięśniowe. Od tej pory Maja poddawana jest intensywnej rehabilitacji w domu, w prywatnych gabinetach fizjoterapeutycznych, na specjalistycznych turnusach rehabilitacyjnych. Ćwiczenia przynoszą postęp w rozwoju ruchowym naszego dziecka - Maja uczy się chodzić za pomocą kul. Teraz potrzebne są dalsze zabiegi terapeutyczne, które pomogą doskonalić naukę chodzenia.

Chcielibyśmy, aby nasza córka mogła w przyszłości być samodzielna, dlatego poświęcamy cały swój wolny czas i wszystkie pieniądze, żeby zapewnić jej jak najlepszą rehabilitację i opiekę lekarską. Nasze starania przynoszą efekty, ale też pochłaniają ogromne pieniądze. Niestety bez dodatkowej pomocy finansowej nie będzie nas na to stać. W związku z tym, zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o dofinansowanie Mai turnusów rehabilitacyjnych. Państwa życzliwość jest szansą dla naszego dziecka. Liczy się każda złotówka. Pieniądze przekazane na konto fundacji zostaną w całości przekazane na rehabilitację Mai.